Kozmik Enerji Şifası Nasıl Olur?

Modern Tıbba Desteği ve Uyumu:

Modern tıbbın çözemediği durumlarda, Kozmik Enerji modern tıbbın geldiği noktadan da destek alarak ve onu reddetmeden, beden, ruh ve zihin üzerinde iyileştirmeler yapar. Bu nedenle bu yaklaşım Rusya’da Tamamlayıcı Enerji Tıbbı yöntemi olarak isimlendirilmiştir.

Modern Tıp hastalıkların fizik bedene inmiş şekliyle ilgilenir, bizleri hastalıkların belirtileri ve ilerleme süreçleriyle ilgili değerli bilgilerle donatır. Ancak modern tıp, çeşitli ilaçlarla veya ameliyatlar ile hastalıkların bedendeki belirtilerini ortadan kaldırmaya çalışır. Bu süreç her ne kadar hastanın acılarını hafifletip bu sayede yaşam kalitesini yükseltse de hastalığın ana nedenini tedavi etmez. Bütünsel yaklaşımı benimsemiş olan Kozmik enerji tıbbı ise; hastalıkların bedende değil, zihinde başlayıp bedeni hastalandırdığına inanır. Dolayısıyla sadece bedendeki semptomların iyileştirilmesi yeterli olmayacağı için zihinsel ve ruhsal bir enerji terapisiyle hastayı tamamen iyileştirmeyi hedefler. İçeriden dışarıdan ve genetik düzeyden bu yaşama aktarılmış uyumsuz enerjiler temizlendiğinde ruh ve beden hızla kendini revize eder.

Hastalık aslında iyileşmeye giden yoldur ve yaşam ile uyumsuzluktur.
Uyum sağlandığında bütünsel şifa gerçekleşir.

Kozmik Enerji Hangi Hastalıkların Tedavisinde Yardımcı Olarak Kullanılır?

Kozmik Enerji kanalları, kişilerin yaşam alanlarında uyumsuz oldukları her enerji ile uyumlu hale gelmelerini sağlayarak şifalandırır. En basit grip gibi hastalıklardan en ağır depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklara, çözümü olmadığı söylenen kanser, migren gibi birçok hastalığın tedavisinde yardımcı olarak kullanılır. Kozmik Enerji ile bağışıklık sistemi, kas-sinir sistemi, kan sistemi, üriner ve üro-genital sistem, kemik sistemi hastalıkları, psikolojik rahatsızlıklar, felç-inme, depresyon, migren, mide problemleri, romatizma, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, çeşitli organ sorunları, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri ve alerjilerin iyileşmesinde destek olur.

Ayrıca kişiye özel çalışma yöntemleriyle, kilo dengeleme, büyüme bozukluğu, zihinsel gelişim bozukluğu gibi sorunlarda da kozmik enerji kullanılır. Kozmik Enerji ile kilo verme ve dengeleme ile ilgili özel bir çalışma yapılır. Bu çalışmalarla bireyin kilo almasına neden olan ve bağımlılık yaratan sebeplerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olarak metabolizmayı düzenler.

Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan düşük titreşimli enerjilerin ortadan kaldırmasına bağlı olarak, seans alan kişi yaşamının her alanında büyük değişim ve dönüşüm yaşar. Seans sayısı arttıkça kişinin titreşimi artar. Titreşim yükseldikçe çekim yasası devreye girer ve bu sayede yüksek frekanslı enerjileri yaşamının her alanına çekmeye başlar. Seans alan kişiler Kozmik Enerji ile karmasını, çakralarındaki deformasyonu, eril ve dişil enerjisini dengeler ve şifalandırır. Kozmik Enerji bireyleri korur, manyetik alanlarını güçlendirir, enerji akışlarını sağlar, pozitif enerji ile yükler, bloke olmuş enerji yollarını açar, bolluk, bereket, sağlık ve sevgi getirir.

Bir çok vakada, ilk seanstan sonra bile tüm seviyelerde doğrudan ve çarpıcı sonuçlar belgelenmiştir; teşhisteki netlik, sebep ve sonuç arasındaki ilişkinin gözlemlenmesi, frekanslar tarafından edinilen güvenilir bilgi, mutlak enerji koruması, bio-enerji bilgi alanlarından negatif enerji programının kaldırılması, uzaktan seans yapma becerisi, seansların tamamlanmasının ardından kişinin hayatında meydana gelen değişiklikler bu yöntemin avantajlarından sadece bazıları. Bu şekilde kişinin sadece sağlığıyla değil aynı zamanda kişisel ve profesyonel hayatıyla da ilgili her alanında yüzleştiği hastalıklar ve problemler ile alakalı sebep-sonuç kısır döngüsü temizlenir.

Kozmik Enerji frekansları kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için kullanıldığı gibi bitkileri ve hayvanları iyileştirme imkanı verir. Yediğimiz yiyecekleri, içme suyunu, yaşadığımız mekanı temizleme olanağı sunar.

Enerji teşhisi gerçekleştirmek için gereken beceri ve araçların yanı sıra binaların iç ve dış mekânlarının ve bu alanlarda var olan jeopatik bölgelerin negatif etkilerinin temizlenmesi ve bu mekânların korunmasına dair kıymetli bilgiler sunar. Jeopatik bölgelerin, o alanlarda yaşayan insanların sağlığı ve hayatı üzerinde negatif ve zararlı etkileri çok kapsamlı olabilir. Kozmik enerji operatörü bu patojenik bölgeleri belirler ve kapatır, ardından bir enerji temizliği yaparak, bu mekânlarda yumuşak bir enerji akışı sağlar.

Bir sorun yoksa bile Kozmik Enerji Seansı alınmalı mı?
Kozmik Enerji sadece ortaya çıkmış soruna yönelik çalışan bir şifa yöntemi değildir. Kozmik enerji henüz fizik bedene tezahür etmemiş olan ancak aura alanında enerjisel düzeyde bulunan ve gelecekte kişiyi hasta edecek bilgilerin temizlenmesi ve kişinin yaşam alanındaki uyumsuz enerjilere karşı korunmasına da yardımcı olur. Kozmik seans sonrası kişi kendini daha enerjik daha uyumlu daha neşeli ve aynı zamanda hem ruhsal hem de bedensel olarak daha sağlıklı hisseder. Bu nedenle bu yöntemden faydalanmak için hasta olmak gerekmez.

Genel hatları ile;

• Kişilik uyumu verir.
• Korkulardan ve depresyondan arındırır.
• Ergenlerin davranışlarını düzeltir.
• Güçlü kozmik koruma sağlar.
• Gençleştirir.
• Yorgunluk sendromunu bitirir.
• Kişilerde var olan entelektüel yetenekleri açığa çıkarır, belirginleştirir.
• Zombi ve büyü etkisini ortadan kaldırır.
• İş, kariyer ve sevgide başarı getirir.
• Topraktan gelen doğal enerjileri kavramakta ve evrendeki uygunsuz enerjileri uzaklaştırmakta kullanılır.

Kozmo Enerjinin Etki Ettiği Alanlar;

Bağışıklık sisteminin güçlenmesi.
Hücre yenilenmesi dengelenmesi.
Hormon dengesinin korunması.
Enerji dengesinin ve enerji ihtiyacının giderilmesi.
Sağlıklı bir uyku, iş ve özel hayatın sağlanması.
Stresin giderilmesi.
Genel bir mutluluk ve huzur halinin hüküm sürmesi.
Ruh, beden ve zihin dengesinin sağlanması ve korunması.
Bilinçaltında ve çakralardaki deformasyonun, enerji bedeninde, aurada, genetik düzeyde DNA ile taşınan uygunsuz enerjilerin, biriken tüm düşük titreşimli durum ve travmaların temizlenmesi.