Dr. Alexandrovich Vladimir Petrov’un Biyografisi

22 Şubat 1958’de Leningrad bölgesindeki Tostinsky ilçesi Zhary köyünde doğdu. Bir buçuk yaşında, ailesi ile Özbekistan’a taşındı, burada okudu ve liseden başarıyla mezun olduktan sonra Sovyet Ordusu saflarında görev aldı.

Ardından Tıp Fakültesinden mezun oldu. Ancak uzmanlığı esnasında tıbbın yanı sıra Enerji çalışmalarına ilgi duydu. Şamanistik uygulamaları, Tabiban uygulamalarını (Orta Asya doktorları) uygulamaya başladı. Kendi biyoenerji okulu, Ayışığı Okulunu açıtı.

1984 yılında, Tien Shan, Chemgan dağlarına ve Chetkal geçidi gibi Güç Mekanlarında, Kozmik frekansların varlığı hakkında bilgiler elde etti. 1983’ten itibaren, Cosmo Enerji’nin yeni bir bilgi olarak başlamasıyla ilişkili olarak hayatının bir sonraki aşaması başladı. İlk frekansları aldıktan sonra 1994’e kadar frekansların kullanım alanları ile ilgili doğrulamalar yaptı.

Aynı yıl Taşkent’te Petrov Kozmik Enerji Okulu açtı. Okulun temel amacı bilgi edinmek ve insanlara yardım etmekti. 1994 yılında Taşkent’teki hükümetten Tashtekstilmash tesisinde çalışmak için teklifler aldı. Taşkent’te devlet Psişik çalışmalarında resmi olarak yer aldı. Bu çalışma esnasında başvuran hastaların istatiski kayıtlarını tuttu ve araştırmalarına devam etti.

2000 yılına kadar, Hutta frekans bloğunun geliştirildiği bir dönem yaşadı. 2000 yılında Moskova’ya taşındı ve en son enerji bilgi teknolojilerinin geliştirilmesi üzerinde çalıştı.

2005 yılında, öğretinin sahtekarlık akımından korunabilmesi amacıyla Cosmo Enerji teknolojileri Uluslararası Fikri Mülkiyet Kaydı Odasına kaydettirdi. Kendi okulundan eğitim alan öğrencileri ve onların öğrencileri tarafından öğreti yayılmaya başladı.

Cosmo Enerji’nin kurucusu olarak, tüm öğrencilere ve sadece bilgi arayan insanlara hitap etmek istiyordu. Öğrencileri birlikte çalışarak Kolektif Zihin yaratmanın bir yolunu arıyordu. Ne kadar çok insan aynı şeyi yaparsa, aynı dili o kadar çok konuşurlarsa Egregor açılır diye düşünüyordu. Bu sayede düşünce ile mucizeler geliştirmek mümkün olacaktır.

Günümüzde Kozmo Enerji bilgisi insan faaliyetinin tüm alanlarında uygulanabilir.
2005 yılından sonra Petrov, Moskova’da ” AEGIS “SN Volkova School Cosmoenergy Center’da faaliyet göstermeye başladı. Almanya, Alma-Ata, Astana, Kurgan, Yekaterinburg, Kharkov, Krasnodar ve diğer birçok şehirde okul şubeleri açıldı. Bunlar, öğrencilerinin önderliğindeki okullar ve merkezlerdir.

V. Petrov’un uyarısı
Petrov’un 5 Mayıs 2007 tarihinde, Moskova Bölgesindeki Grigorovo köyünde vefat etmeden önceki yıllarında bir uyarısı olmuştu;

“Bir öğrencim öğretiyi geliştirmek yerine maddi kazanç için yaymayı seçti. Bu sebeple bozulmamış ve öğretinin saf halini öğrenebileceğiniz hocalar bulduğunuzdan emin olmadan harekete geçmeyiniz.”

PETROV’DAN KOZMO ENERJİ ÖĞRENCİLERİNE SESLENİŞ

Her zaman yalnızların yolu, uzun, sancılı, zorluklarla, tehlikelerle ve engellerle dolu bir yol olmuştur. Ancak zaman değişiyor ve nihayet yerini, rolünü ve gerçek amacını gerçekleştirmesi gereken gelişmiş zeka ile birlikte, daha önce benzeri görülmemiş, etkinliği birçok kişi için çoktan aşikar hale gelen teknikler insanlığın hizmetine giriyor. Bunlar insan enerji yapılarını, daha önce algılanmayan gerçekliğin yeni titreşimlerine uydurmak için kullanılan kozmoenerji teknikleridir. 30 ya da 40 ek kozmoenerjetik frekansı tam olarak öğrenmiş (kazanmış) herhangi bir kişinin algısını değiştirebileceğini ve gerçekliğin sayısız dünyasında kesinlikle gerçekten hareket edebileceğini oldukça yetkin bir şekilde iddia edebilirim. Bu olasılıkları gerçekleştirmek için, deneyimli bir kozmoenerji operatörünün rehberliğinde enerji yapılarınızın nitelikli bir uyumlamasından (inisiyasyon) geçerek başlamak yeterlidir. Bunu kozmoenerji geleneğimizde “frekansların gelişimi” olarak adlandırılan bireysel bir çalışma dönemi izler. Bu esasen öğrencinin evrenin yeni edinilmiş titreşimlerinin tamamen farkında olduğu dönemdir. O kadar çok fark eder ki, iç görüsü ile bu titreşimlerin rengini görmeye, tatlarını ve hatta kokularını hissetmeye başlar.
Çalışma süresinin uzunluğu kişiler için farklıdır ancak düzenli eğitime tabi olarak 1 yılı geçmez
Uzayın bilgi frekansları ile yapılan benzer çalışmalar entellektüel muhakemenin tehlikeli aşamasını atlayarak, gerekli bilgileri doğrudan gerçekliğin kendisinden almanızı sağlar. Aynı zamanda odaklanmış dikkat alanı dışında, halihazırda gerçekleştirmekte olduğu operasyon için gereksiz olan her şeyi hariç tutarak, akıl üretken hale gelir. Her şeyi bilen bir yaratıcı gibi davranmadan işlevlerini etkili bir şekilde yerine getirmeye başlar. Gerçekleştirilen uyumlamalar ve eğitimler sonucunda kişi gelişiminde temelden yeni bir adım atar, tamamen hayal edilemeyecek şekilde kendi bilişsel ve duyusal yeteneklerini genişletir ve genişleyen alana atılım yapabilir.
Özgürlük yolunu izleyen savaşçılara şans ve güç eşlik etsin.

Akademisyen V. A. Petrov

 

Kozmoenerji yönteminin “saflığı” üzerine;

Her teorinin veya teknolojinin modern kurucusu tam olarak algıladığı ve aktardığı şekilde uygulanmasını ister. Ve başka bir yolu olabileceğini kabul etmez. Hiçbir yeniliği, eklemeyi, ya da değişikliği kabul etmez.
Bir yandan onları anlayabilirsiniz. Ancak öte yandan, kendini yenilemeyen yerleşik normlara ve katı kurallara sahip herhangi bir kapalı sistem, en sıradan fizik yasalarına uygun olarak kendini yok etmeye başlar.
Ayrıca, bu gezegendeki bir kişi, ne kadar üstün ya da harika olursa olsun, kendi vücudunda, Kozmos’da var olan tüm enerjilerin ideal bir iletkeni olamaz. Buna göre, birisinin kendi yönteminin; mümkün olanın en iyisi ve evrensel olduğu söylemi garip olurdu. Mutlak olanın kendisi herşeye açıktır.

Günümüzde, birçok modern bilim adamı eski zamanların gizli yöntemlerini ve uygulamalarını, kadim bilgileri “yeniden keşfediyor” ve bunları insanlığa yardım etmek için yayıyorlar. Bu Mikao Usui (Reiki) ve V.M., D.V. Kandyba (yoga, psikoteknik) ve Sui Mingtang (Zhong Yuan Qigong) ve V.A. Petrov (kozmoenerji) ve diğerleri. Ve herkes onlara minnettar olmalı.

Şimdi Kova Çağına girdik (Kovanın hükümdarı Uranüs’tür). Uranüsyen enerji akışları sürekli güncellemeler, değişiklikler, temellere karşı isyan, yeni bilimsel keşifler için susuzluğa sebep olur. Ancak aynı enerji akışları ruhsal büyümeyi teşvik eder ve aynı zamanda güncellemelere direnen her şeyi yok edebilir. Ve Reiki sisteminin halihazırda “dallanmış” olduğu farklı kollara, oraya kaç işaret eklendiğine bakın. Sui Mintan da, qigong sistemini kitlesel kullanıma uyarlamak için çeşitli değişiklikler yaptı. “Cosmoenergy” ile de bunu yapmayan birileri ve birçoğu birbirleriyle tartışıyor, bir şey kanıtlamaya çalışıyor. Kimseyi yargılamayı istemiyorum ama herkesin gelişme ve ilerleme hakkına sahip olduğuna inanıyorum. Ana konu, bu gelişmenin evrimsel olması, Kozmos yasalarına uygun olarak ilerlemesi ve onlara aykırı olmamasıdır.

Herhangi bir sorunu veya hastalığı olan bir kişi, dünyevi ve kozmik yasaları ihlal etmeden, başkalarına zarar vermeden onlardan bir şekilde kurtulmaya çalışırsa, sorunlarını çözmesine yardımcı olacak kozmik enerjiye (öğretmen, şifacı …) ulaşacaktır. Bu evrensel düzlemde en uygun şekilde gerçekleşir. Zamanını ve parasını eğitime harcamak istemeyen, kendi karakteri üzerinde çalışmak istemeyen bir kişi ise, diğerlerinin iradesini ve özgürlüğünü ihlal eden aşırı bencil ve olumsuz planlardan yardım almak, bağlantı kurmak istiyorsa, onun yolu zaten büyücülere, sahte şifacılara ve “siyah” kozmoenerjistlere atılmıştır.

“Siyah” kozmoenerjilerin nerede olduğunu sorarsanız, onlar “frekanslar için inisiyasyonlar” alan ancak çok fazla zorluk çekmeden para, güç ve zevkleri için aşırı takıntılı olarak Kozmos Yasalarını ihlal etmeye başlayan insanlardır. Onların kendileri için ayarlanmış frekansları en iyi ihtimalle zayıflayacak ve genellikle de durumu bunun tam tersi gibi göstereceklerdir. Kendi isteklerine ve tercihlerine göre.. Düşünceleriniz safsa, onlar gibi düşmeyeceksiniz.
Günümüzde kendi eğitim kurallarının belirlendiği, kozmo-enerji frekansları ile sorumluluk ve ilkelerinin düzenlendiği birçok okul, akademi ve organizasyon var. Kozmoenerji yöntemini öğrenmek isteyen herkes, kendisi için en iyi olduğunu düşündüğü mentoru (ustayı) seçme hakkına sahiptir.