Merhaba ben Zehra Bişen,
 
1991 Yılında Aydın Hemşirelik okulundan mezun oldum 1996 yılında ön lisans eğitimimi tamamladım. Zaman içerisinde bedenimde ortaya çıkan ve iyileşme yaşayamadığım pek çok hastalık sonrasında enerji sistemlerini araştırmaya başladım.
 
Öncelikle sistemleri kendi bedenimde deneyimleyerek, Vladimir Alexsandrovich Petrov’un sisteme armağan ettiği ve Dünya Sağlık Örgütünün kabul ettiği tek enerji yöntemi olan Kozmik Enerji ile kendi bedenimde ve hayatımda yaşadığım değişimler ve iyileşmeler sonrasında 2014 yılında bu yöntemin eğitimini aldım. Devam eden zamanda bu uygulama ile buluşan insanların hayatlarının değişimine çokça tanık oldum ve hala oluyorum. 

Hermann Hesse şöyle söylemiş;

Her insanın bir tek gerçek işi vardır: Kendine giden yolu bulmak.

Bana göre Kozmo Enerji İnsanın kendi içsel yolculuğu için, kendini tekrar ve baştan yaratmaya cüret ve cesaret edebilmesi için eşsiz bir eşiktir. Yaratıcı yeteneklerinizin ve kapasitenizin, potansiyelleriniz yönünde açılmasıdır. Çünkü bir kozmoenerji dünyasına adım atan herkes kendini kendi-olmayandan, kendi dışından “ötesinden” yaratma gücüne sahiptir.

Kozmik Enerji değişim ve dönüşüm için bir başlangıç fırsatıdır. Cesaret, disiplin, alçakgönüllülük ve hepsinden önemlisi sevgiye dair gerçekçi bir bağlılık gerektirir. İnisiasyon ile bedeninize aldığınız “Bilgi” bedeninizde ve dolayısıyla yaşamınızda iyiye ve güzele doğru somutlaşma süreci başlatır. Dönüşümünüz için yaşamınızda bu bilgi ile çalışmanız ve çaba göstermeniz muhteşem sonuçlar verir. Kozmik Enerji ruhsal bir çağrıdır. Öncelikle kişisel ve içsel bir devrim aracı olarak, gücünüzü elinize almanız ve herhangi bir sebeple bunu bir başka insana teslim etmemeniz için muhteşem olanaklar sunar. Bu dünyaya adım atan herkes buna kısa ya da uzun vadede tanık olacaktır. Değişim her zaman en içeriden başlar ve ben değişirsem dünya değişir sözü gelişigüzel bir cümle olmaktan çok daha fazlası olarak yaşanır.

Kozmik Enerji kendini sürekli geliştiren bir sistem olması sebebiyle bizler geliştikçe evrimsel bir gelişim döngüsü içinde birbirini tamamlayarak gelişmeye devam edecek. Benim yapabileceğim temeli oluşturmak ve devamını da kişisel ve ruhsal gelişimi için bu dünyaya kendini açanlara bırakmak. İnsanoğlunun hayatı anlamlandırabilmek için geleceğe bir şeyler bırakma içgüdüsü ve çabası sayesinde bugün değerli olan pek çok bilgiye ve öğretiye ulaşabiliyoruz.

Gnostik felsefeye göre, Dünya’da bilgi edinmenin 3 yolu vardır;

💫 MATHESİS; Bilgiyi, okul veya kurslar vasıtası ile eğitim-öğretimle alma yoludur.

💫 PATHESİS; Bilgiyi, acı ve ızdırap çekerek alma yoludur. Manevi olgunluk ancak acı ve ızdırap ile elde edilir. “Bir musibet, bin nasihattan iyidir” atasözü bu durumu anlatabilmek için söylenmiştir.

💫 GNOSİS; Bilgiyi, sezgi, tefekkür veya ustalardan inisiyasyonu yolu ile alma yoludur. Farkındalık ve idrak seviyemiz yükseldikçe acı çekmekten özgürleşiriz.

İnisiyasyon Latince “bir yere girme, iştirak etme, kabul edilme, başlama” anlamındaki “initium” sözcüğünden gelir.

Acı çekerek (PATHESİS) öğrenenlerden olmak yerine, farkındalığınızı arttırarak öğrenenlerden (MATHESİS ve GNOSİS) olmanız dileğiyle..

Sahip Olunan Ünvanlar:
  • Zoroaster
  • Hutta Blok
  • İzabilya Blok
  • Matrix Maga
  • İnfinity Blok
  • Recall Healing Level 1 ve 2
  • Karma Astroloji ilk ve orta seviye
  • Matrix Enerjisi
İşbu internet sitesi içerisinde yer alan bilgiler tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler, bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir.